Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Tysiąclecia w Lublinie: BMW wpadło w poślizg i wbiło się w latarnię

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 kwietnia 2017 r. o 12:59 Powrót do artykułu
Kolejny burak z BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TO TAKIE SKUTKI PRZY OBOWIĄZUJĄCEJ PRĘDKOŚCI 70 km/h ????????????????niczym rządowe BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu bor ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FACET ZA KIEROWNICĄ......................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolid Młodzieży Wiejskiej(BMW),Będziesz Miał Wypadek,Będziesz Miał Wydatki...Zgubiła go prędkość i brawura. Niedostosowanie prędkości do warunków pogodowych.        Przede wszystkim Bezmózgi Młody Wieśniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łikend majowy poszedł się ten tego... Całą majówkę będą klepać u szwagra w garażu. Na dzień dziecka będzie jak nowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpachlę będą rozrabiać w betoniarce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam to auto z bliska aż cud że kierowca przeżył. Proponuję szybciej jechać wtedy na pewno auto uda się przeciąć na pół bo chyba o to chodziło....inni jechali i w poślizg nie padali....aż dzwine...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się nasuwa myśl, że na RWD powinna być osobna kategoria prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i w takich przypadkach jak jedzie sam rozbija się sam nie taranując nikogo innego to powinien tego nie przeżyć zawsze jednego zjeba mniej by było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsiowy mistrz na starym ruplu,kontra latarnia,1:0 dla latarni !! mistrz ok,zaraz zabiera się za naprawę latarni i to jest świetna wiadomość, będzie jasno !! rupel rozbebeszony!!  zrobiło się bezpieczniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrzcie patrzcie, to BMW samo wpadło w poślizg bez przyczyny i nikt inny nie maczał w tym paluszków. Dzisiaj na trasie w kierunku Nałęczowa , w terenie zabudowanym gdzie jechałem tak pomiędzy 50 a 60 mijałem się z innym takim BMW, różnica prędkości naszych aut tak na oko wynosiła około 180 km/h. Kilka lat temu, w tym samym miejscu ciężarówka przy prędkości 70 km/h nie sygnalizując zmiany pasa ruchu zepchnęła mnie na wewnętrzny krawężnik. Skończyło się na zgiętej feldze i lekkim wgnieceniu progu a nie na owinięciu wokół słupa i przeoraniu kilku metrów solidnych barierek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 dni temu pisałem że w tym miejscu nawet i codziennie barierki są rozwalane przykład z 26-go dlatego wystarczy pod wiaduktem postawić policjanta z suszarką i krzesełkiem a zarobi więcej niż patrole na wylotówkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam, żaden kretyn nie pisze, że "baby za kierownicą" to utrapienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To agresywny, szukający bójki słup będący pod wpływem alkoholu i narkotyków nie posiadający na sobie żadnych elementów odblaskowych nagle i gwałtownie wtargnął na jezdnię, poza wyznaczonym przejściem dla pieszych i słupów, tuż przed nadjeżdżający samochód. Młody i odpowiedzialny kierowca, posiadający przecież prawo jazdy które gwarantuje znajomość i obowiązek przestrzegania przepisów ruchu drogowego, jadąc bezpieczną na tym prostym odcinku drogi prędkością 150 km/h samochodem w doskonałym stanie technicznym nie miał żadnych szans aby uniknąć zderzenia. Słup próbował uciec z miejsca wypadku, ale po krótkim pościgu został schwytany i przewieziony na komisariat gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo czy to BMW nie ma foty z tyłu a po przodzie nie widać ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, nie wina samochodu tylko kierowcy . Ale naTysiąclecia bmw, przy makro audi i bmw, Bodaczów 2 audi ,na Koryznowej -bmw, Pohulanka -audi , Niemirów audi ! Prawdopodobnie Frampol audi- daje do myślenia. Tzn może kierowcy audi i bmw niech zaczną troszkę myślec!!!!!! Jak sie ma (często "nie bite "a klepane) takie AUTO to nie znaczy ze jest sie królem szos. Nie przeceniacie swoich umiejętności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat jechałam samochodem jak się to stało, pasażer gdyby był nie miałby z pewnością najmniejszych szans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW widac po alusach xD ale ladne bylo :O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakość pojazdów marki BMW musi być podejrzanie niska skoro tak często uczestniczą w tego typu zdarzeniach. Kierujący pomimo rozwagi i zachowania ostrożności nie są w stanie opanować pojazdu!!!!!!!!!!!!!!!! To się powinno skończyć w sądzie, tak jak w przypadku Das-Auto........... Producent igra z życiem kierowcy.....!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...